Klub UKS Pasja

   Uczniowski Klub Sportowy PASJA działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym od 2011 r. Trenerem klubu jest Krzysztof Cisek trener, tancerz posiadający najwyższą klasę taneczną S, sędzia Ogólnopolski i międzynarodowy założyciel zaprzyjaźnionego z UKS PASJA klubu TIGER TEAM ŁÓDŹ oraz Paulina Mrówczyńska laureatka najbardziej prestiżowych Turniejów Tańca Towarzyskiego w całej Polce i Europie. Pięciokrotna Mistrzyni Polski, która posiada międzynarodowa klasę taneczną S wychowanka TIGER TEAM ŁÓDŹ.

PARY TANECZNE

  • Mikołaj Osmolak i Oliwia Kopeć

   Laureaci kilkudziesięciu prestiżowych Ogólnopolskich i Międzynarodowych turniejów Tańca Towarzyskiego w całej Polce, w których zajmują czołowe miejsca na podium. Trzecia Polska Para w Miedzynarodowych Turniejach Tańca Towarzyskiego WDSE i DSE z czerwca 2019 z Karpacza i Wrocławia gdzie rywalizowali z Parami z całej Europy pokonując m.in. Włochy, Ukrainę, Rosję czy Estonię. Finaliści mistrzostw polski z listopada roku 2018 z Wałbrzycha 5 najlepsza para w Polsce w tańcach latynoamerykańskich w wieku 12-13 lat. Półfinaliści Mistrzostw Polski z Grajewa k/Krakowa z 2016 roku oraz z Wieliczki w 2017 roku. Para specjalizująca się w tańcach latynoamerykańskich, w których posiada najwyższą jaką można zdobyć w ich wieku klasę taneczną B. W UKS PASJA w Szczawinie Kościelnym trenują od początku powstania klubu czyli od 2011 roku.

  • Kacper Maślankowski i Wiktoria Sitkiewicz para posiadająca klasę taneczną D w kategorii powyżej 15 roku życia. Kacper i Wiktoria tańczą w UKS Pasja w Szczawinie Kościelnym od 1,5 roku. Od września tego roku biorą udział w turniejach tańca towarzyskiego są finalistami kilku turniejów Tańca Towarzyskiego a swoja ciężka pracą w ciągu roku zmienili klasę taneczna na wyższą z E na D.
  • Izabela Rozmarynowicz i Aradiusz Rozmarynowicz- para swoją przygodę z tańcem w UKS PASJA w Szczawinie Kościelnym rozpoczęła 4 lata temu w 2014 roku. W tej chwili posiada klasę taneczną F. Klasa pozwala na udział w turniejach tańca towarzyskiego w kategoriach rekreacyjnych, w których bierze udział od 2016 roku zajmując czołowe miejsca na podium. Para taneczna , która od września tego roku zaczyna swoja rywalizację już w wyższej klasie tanecznej E w kategorii 14-15 lat.

Solistki

  • Zuzanna Żakieta , Amelia Pewniak,  Marta Żakieta

   Dziewczyny swoją przygodę z tańcem w UKS PASJA w Szczawinie Kościelnym rozpoczęły 6 lat temu w 2013 roku. W tej chwili posiadają klasę taneczną F. Klasa pozwala na udział w turniejach tańca towarzyskiego w kategoriach rekreacyjnych, w których biorą udział od 2016 roku i zajmują w nich czołowe miejsca na podium. Dziewczyny szukają partnerów więc wszystkich chętnych zapraszamy od września do Gminnego Ośrodka Kultury. Nasze solistki zatańczą dla Państwa 4 tańce latynoamerykańskie samba cza cza rumba jive.