ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W TRĘBKACH I WRĘCZENIE NAGRÓD WÓJTA GMINY!
opublikowano:
26/06/2026
Dziś, 26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Trębkach.
Dla Ósmoklasistów był to ostatni dzwonek w szkole podstawowej. Teraz czas na zasłużony odpoczynek! ![]()
![]()
Odpowiadając na wniosek Rady Pedagogicznej - przyznałam nagrody pieniężne dla uczniów, którzy wykazali się najwyższymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2025/2026.
Nagrody otrzymali:
1. Antonii Błaszczyk kl. IV
2. Gabriela Szymczak kl. V
3. Magdalena Trusińska kl. V
4. Jagoda Pewniak kl. VI
5. Szymon Michalak kl. VII
GRATULACJE! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Słowa uznania i podziękowania za trud całorocznej pracy kieruję do Pani Dyrektor, Kadry Pedagogicznej oraz Pracowników Obsługi, Rodziców i Uczniów. Z
DZIĘKUJĘ.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Życzę radosnych i słonecznych WAKACJI!
Odpocznijcie, nabierzcie energii do nowych wyzwań i do zobaczenia we wrześniu!![]()
![]()
#ZakończenieRokuSzkolnego #Wakacje2026
Wójt Gminy
Barbara Stępniak