ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W TRĘBKACH I WRĘCZENIE NAGRÓD WÓJTA GMINY!

Dziś, 26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Trębkach.

Dla Ósmoklasistów był to ostatni dzwonek w szkole podstawowej. Teraz czas na zasłużony odpoczynek! ????☀️

Odpowiadając na wniosek Rady Pedagogicznej - przyznałam nagrody pieniężne dla uczniów, którzy wykazali się najwyższymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2025/2026.

ℹ️ Nagrody otrzymali:

1. Antonii Błaszczyk kl. IV

2. Gabriela Szymczak kl. V

3. Magdalena Trusińska kl. V

4. Jagoda Pewniak kl. VI

5. Szymon Michalak kl. VII

GRATULACJE! ❤????????????

???????? Słowa uznania i podziękowania za trud całorocznej pracy kieruję do Pani Dyrektor, Kadry Pedagogicznej oraz Pracowników Obsługi, Rodziców i Uczniów. Z ❤ DZIĘKUJĘ.

☀️????????????⛰????

Życzę radosnych i słonecznych WAKACJI!

Odpocznijcie, nabierzcie energii do nowych wyzwań i do zobaczenia we wrześniu!????????

#ZakończenieRokuSzkolnego #Wakacje2026

Wójt Gminy    

Barbara Stępniak

Galeria zdjęć aktualności