ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU W SZCZAWINIE KOŚCIELNYM!
opublikowano:
24/06/2026
Wczoraj, 23 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Samorządowym Przedszkolu w Szczawinie Kościelnym.
Był to dzień pełen emocji, radości oraz wzruszeń zarówno dla Dzieci, Nauczycieli, jak i Rodziców. ![]()
Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego przygotowanego przez grupę sześciolatków. Dzieci zaprezentowały piosenki, wiersze oraz tańce. Następnie pięciolatki miały swoje chwile na scenie, co sprawiło, że występ był różnorodny i pełen niespodzianek. ![]()
![]()
![]()
Podczas uroczystości Pan Norbert Finke z Nadleśnictwa Gostynin przy współpracy z Polskim Towarzystwem Leśnym przekazał w ramach akcji "Rosnę z drzewem" dla każdego 6-cio latka sadzonkę dębu. ![]()
![]()
Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu było wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
Radzie Pedagogicznej, Pracownikom Przedszkola, Rodzicom oraz Przedszkolakom życzę zdrowych, bezpiecznych i radosnych wakacji!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wójt Gminy
Barbara Stępniak