PROSIMY O CZUJNOŚĆ

Szanowni Państwo,

informuję, że w dniu wczorajszym przez ponad godzinę na linii wodociągowej zasilającej: Wolę Trębską, Helenów Trębski, Swobodę, Trębki i Pieryszew - Mieszkańcy uskarżali się na brak wody.❌????

Pracownicy tego dnia (przed wystąpieniem problemu) sprawdzali dwukrotnie Stacje Uzdatniania Wody, na których procesy technologiczne odbywały się we właściwych parametrach i przekazywały wodę do sieci wodociągowej z odpowiednim ciśnieniem.

Po otrzymaniu zgłoszeń o braku wody, Pracownik ponownie udał się na Stację Uzdatniania Wody, gdzie raz jeszcze potwierdzono prawidłowe funkcjonowanie wszystkich urządzeń oraz brak nieprawidłowości w pracy stacji.

⚠️ O zaistniałej sytuacji po raz kolejny zostały poinformowane organy ścigania.

Zwracam się z prośbą do Mieszkańców o zachowanie szczególnej czujności.

Link do Kurier Mazowiecki: 

www.facebook.com/reel/4397264500532917

Wójt Gminy     

Barbara Stępniak

Galeria zdjęć aktualności