PROSIMY O CZUJNOŚĆ
opublikowano:
24/06/2026
Szanowni Państwo,
informuję, że w dniu wczorajszym przez ponad godzinę na linii wodociągowej zasilającej: Wolę Trębską, Helenów Trębski, Swobodę, Trębki i Pieryszew - Mieszkańcy uskarżali się na brak wody.![]()
![]()
Pracownicy tego dnia (przed wystąpieniem problemu) sprawdzali dwukrotnie Stacje Uzdatniania Wody, na których procesy technologiczne odbywały się we właściwych parametrach i przekazywały wodę do sieci wodociągowej z odpowiednim ciśnieniem.
Po otrzymaniu zgłoszeń o braku wody, Pracownik ponownie udał się na Stację Uzdatniania Wody, gdzie raz jeszcze potwierdzono prawidłowe funkcjonowanie wszystkich urządzeń oraz brak nieprawidłowości w pracy stacji.
O zaistniałej sytuacji po raz kolejny zostały poinformowane organy ścigania.
Zwracam się z prośbą do Mieszkańców o zachowanie szczególnej czujności.
Link do Kurier Mazowiecki:
www.facebook.com/reel/4397264500532917
Wójt Gminy
Barbara Stępniak