DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KOWNACKIEJ W TRĘBKACH

W dniu dzisiejszym, w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Trębkach odbyły się uroczystości Ogólnopolskiego Dnia Edukacji Narodowej połączone z uroczystym Ślubowaniem Uczniów klasy I.

To wyjątkowe święto, podczas którego uczniowie dziękują swoim nauczycielom za codzienny trud, cierpliwość i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy.❤????????

Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii, podczas której wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku Nauczycieli i innych Pracowników szkoły.????????????❤????????

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców, zaproszonych gości oraz koleżanek i kolegów złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na Uczniów Szkoły Podstawowej w Trębkach, ????‍????????‍????zobowiązując się do pilnej nauki, przestrzegania zasad szkolnych oraz godnego reprezentowania szkoły.

Pani Barbara Stępniak- Wójt Gminy Szczawin Kościelny wręczyła drobne upominki. Każdy pierwszoklasista otrzymał specjalny worek z odblaskami, który ma przypominać o zasadach bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Upominki zostały przekazane przez WORD Płock .

Po części oficjalnej przyszedł czas na program artystyczny. Występy pełne humoru, piosenek i ciepłych słów skierowanych do nauczycieli wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Uczniowie złożyli nauczycielom serdeczne życzenia oraz wręczyli dyplomy w dowód wdzięczności za ich codzienny trud i zaangażowanie.????

Był to dzień pełen emocji, uśmiechu i wzruszeń.❤

Dla pierwszoklasistów – początek pięknej szkolnej przygody, a dla nauczycieli – dowód wdzięczności za ich trudną, ale niezwykle ważną pracę.

                                                                                                                                                                                                                                          Wójt Gminy

Szczawin Kościelny

Galeria zdjęć aktualności