OTWARCIE BOISKA SPORTOWEGO W GORZEWO-KOLONIA

    W dniu 22 czerwca 2019 roku (sobota) odbyło się otwarcie Boiska Sportowego w miejscowości Gorzewo-Kolonia. Dzięki wspólnej inicjatywie mieszkańców i niewielkim wkładzie Urzędu Gminy udało się zagospodarować miejsce aktywnego spędzania czasu dla dzieci.

    Z okazji otwarcia zorganizowano Piknik, na który przybyło wiele rodzin z sąsiednich miejscowości, jak również przedstawiciele gminy: Pani Barbara Stępniak – Wójt Gminy Szczawin Kościelny, Pan Zbigniew Filipiak – Sekretarz Gminy, Pan Witold Zawadzki – z-ca kierownika Referatu Rolnictwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Urząd Gminy wsparł finansowo realizację przedsięwzięcia oraz pomógł w doposażeniu miejsca rekreacji m.in. w: bramki, siatki, trawę oraz w wyrównanie terenu. Rodzice podziękowali Pani Wójt za pomoc przy realizacji i wręczyli pamiątkowy dyplom, za który jeszcze raz bardzo dziękujemy.

    Na Pikniku nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych: dmuchanej zjeżdżalni, waty cukrowej, ogniska i pieczonych kiełbasek a także poczęstunku przygotowanego przez mieszkańców wsi. Tego dnia odbył się pierwszy mecz na nowym boisku, który sprawił wiele radości nie tylko najmłodszym. Świętowanie się udało, pogoda dopisała, a dzieci były zadowolone z przygotowanych atrakcji.

    Podziękowania należą się wszystkim osobom, które swoją pracą, siłą i chęciami stworzyli to miejsce a na szczególne uznanie zasługuje Pani Joanna Żabka – główna pomysłodawczyni tego przedsięwzięcia. Pochwalamy inicjatywę, współpracę i zaangażowanie mieszkańców. Zawsze będziemy wspierać tak wspaniałych ludzi, którzy poświęcają swój czas by zrobić coś dobrego dla innych. Brawa dla Was!!!

Galeria zdjęć aktualności