WIZYTA DZIECI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO Z TRĘBEK W DPS KOSZELEW

,,Człowiek jest wielki nie przez to

co posiada, lecz przez to kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II

Z okazji ,,Dnia Seniora” Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Trębkach w miesiącu październiku i listopadzie prowadziła akcję dla Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie pt. ,,Herbatka dla Seniora”. 

To już drugi rok, kiedy społeczność szkolna zbierała różne rodzaje herbat, ciasteczek, książek i krzyżówek. A wszystko po to, aby umilić Seniorom te długie jesienno-zimowe wieczory.

W czwartek, 23 listopada grupa „Słoneczka” z Oddziału Przedszkolnego reprezentując szkołę odwiedziła DOM POMOCY SPOŁECZNEJ w Koszelewie.

Przedszkolaki zaprezentowały jesienny występ dla wszystkich mieszkańców i pracowników ośrodka, wyrażając w wierszu, piosence i tańcu szacunek, empatię i uznanie do starszych osób.

Pani dyrektor Urszula Koniarek złożyła wszystkim Seniorom, serdeczne życzenia i oficjalnie wręczyła na ręce pani Dyrektor DPS-u Marzeny Jakubowskiej pamiątkę z życzeniami oraz zebrane artykuły.

Na zakończenie dzieci przekazały podopiecznym oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej laurki z życzeniami przygotowane przez uczniów szkoły na zajęciach świetlicy.

Dziękuję dzieciom, rodzicom i nauczycielom za włączenie się w zbiórkę. DOBRO WRACA. Razem możemy więcej!

Wójt Gminy    

Barbara Stępniak

Galeria zdjęć aktualności