Z WIZYTĄ NA KUJAWACH

W sobotnie popołudnie Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny oraz Zespół Melodia, który działa przy Klubie Seniora zaprezentowały się podczas I Festiwalu "Barwy Folkloru Polskiego" w zaprzyjaźnionych Wierzchosławicach, gmina Gniewkowo - województwo kujawsko- pomorskie. ????????

Na imprezie królowała wspaniała atmosfera, dopisywała idealna pogoda i szampański humor ☺️ Na scenie rozbrzmiewały urzekające głosy dzieci i seniorów przy akompaniamencie instrumentów.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie Burmistrzowi Adam Straszyński. Prowadzącemu Festiwal Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Paweł Mikuszewski oraz Paniom Ani Lewandowskiej, Małgorzacie Zdrojewskiej i Panu Tomasz Metryka z Zespołu Wierzchosławiczanki za okazaną życzliwość i miłe przyjęcie ????

Byłam w towarzystwie Sekretarza Gminy Szczawin Kościelny Pana Zbigniew Filipiak, Dyrektor GOK w Szczawinie Kościelnym Pani Ewy Chodorowskiej wraz z pracownikami oraz osób zaangażowanych w prowadzenie zespołów – trenerki śpiewu Pani Renaty Mosiołek, Instruktora i choreografa Pana Piotra Amrozy oraz akompaniatora Pana Dawida Wójcika.

Po zakończonym festiwalu zwiedziliśmy wystawę oryginalnych prac Salvadora Dalí MGOKSiR Gniewkowo????

Galeria zdjęć aktualności