NASI MIESZKAŃCY ANNA WASIAK I TOMASZ KOWALCZYK NAGRODZENI W XIV WOJEWÓDZKIM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY.

W dniu 20.11.2021r. ( sobota) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie, odbył się XIV Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Nauczycieli i Pracowników Oświaty. W rywalizacji wzięło udział ponad 50 zawodników.

W kategorii open zwyciężył Tomasz Kowalczyk - nauczyciel wychowania fizycznego z LO im T. Kościuszki w Gostyninie, który w półfinale wygrał ze swoim trenerem klubowym Arkadiuszem Rutowskim, nauczycielem z SP 3 w Gostyninie.

W klasyfikacji kobiet powyżej 40 roku życia II miejsce zajęła wielokrotna uczestniczka oświatowego turnieju w tenisa stołowego Anna Wasiak - pracownik SP w Trębkach.

Zwycięzcom gratuluję serdecznie i życzę dalszych sportowych sukcesów.