UWAGA! SKRÓCONY CZAS PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O WYDANIE DOWODÓW OSOBISTYCH

Urząd Gminy w Szczawinie Kościelnym informuje, że w dniu 5 listopada br. o godz. 12 nastąpi całkowite zablokowanie przez Departament Spraw Obywatelskich MSW dostępu do Rejestru Dowodów Osobistych dla urzędników.
Oznacza to, że w tym dniu po godz. 12.00 nie będzie możliwe składanie wniosków o wydanie dowodu osobistego przez obywateli.
Powyższa sytuacja wynika z dostosowania rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie z dniem 7 listopada br. dowodu osobistego zawierającego odciski palców.
W związku z powyższym osoby które chcą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego na dotychczasowych zasadach proszone są o dokonanie tych czynności do dnia 4 listopada br. a w ostateczności w dniu 5 listopada do godz. 11.00.
Za utrudnienia przepraszamy.